Gençlik Aşısı

gençlik aşısıGençlik Aşısı İle Yüz Gençleştirme

Gençlik aşısı ile yüz gençleştirme, çapraz bağsız hyalüronik asit ve komponentlerinin cilt altına enjekte edilmesi ile mümkün olur. Gençlik aşısı içeriğindeki hyalüronik asit cilt altına verildikten sonra su tutmaya ve cilt altında bir dizi metabolik reaksiyonun oluşmasına sebep olur.
Cildin altında kollajen sentezini uyarır ve yüze destek olan bağ doku elemanlarının çoğalmasını sağlar.

Nem Aşısı Nedir?

Nem Aşısı; Mevsim değişikliklerinde meydana gelen cilt kuruluğunu ve nem kaybını ortadan kaldırmak için uygulanan bir yöntemidir. Birçok kişi tarafından tercih edilen, oldukça kolay ve pratik bir yöntemdir.
Nem oranını kaybeden ciltlere hacim kazandırarak cildin daha iyi bir görünümde olmasını sağlar. Ayrıca yaşın ilerlemesi ve genetik yapıdan kaynaklı olarak da vücuttaki nem kaybından dolayı kişilerde kırışıklık, sarkma gibi sorunları gidermeye yardımcı olur.

Somon DNA Aşısı

Gençlik aşısı olarak da bilinen somon DNA’sı içerisinde yoğun miktarda hyalüronik asit ve çok sayıda vitamin, minarel, aminoasit, protein ve inorganik tuz içerir. Günümüzde ciltte hücre yenileme amacıyla kullanılır. Cildi yoğun olarak nemlendirir, daha canlı görünmesini sağlar.
Somon DNA aşısı, yaş ilerledikçe ciltte oluşan mat ve kuru görüntünün düzeltilmesi için kullanılır. Zamanla cildin altında bulunan ve daha sağlıklı görünmesini sağlayan kolajen ve elastin gibi lifler parçalanır. Bu da cildin kurumasına ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur. Somon DNA aşısı sayesinde cildin nem miktarı, ihtiyacı olan miktara çıkarılır ve böylelikle daha sağlıklı bir görünüme sahip olması sağlanır. Ayrıca cildin alt yapısı tazelendiği için cilt tonu farklılıklarının giderilmesine destek olur.

Kalsiyum Hidroksiapetit Aşı

çinde kalsiyum hidroksiapetit yani kalsiyum minerali vardır. Sarkan, çöken, sıkılığını ve esnekliğini kaybeden deriyi uzun süreli tedavi eder. Aşı şeklinde uygulandığında ameliyatsız yüz germe sağlar. Mineral aşı lifting kapasitesi en çok olan aşıdır

Akıllı Dolgu

Kolajen uyaran akıllı dolgu, hyaluronik asit dolgularda olduğu gibi yüzde hacim kaybı ve kırşıklıkların giderilmesi için kullandığımız bir dolgudur. Hyaluronik asit içeren dolgulardan farkı ise uygulandığı yerde deride sıkılaşma, lifting ve deride canlılık ve parlaklık artışı sağlamasıdır. Bunu da tip1 ve tip3 kollajen artışı sağlayarak yapar.