Kişiye Özel Zayıflama

Kişiye özel zayıflamaKişiye özel zayıflama programı ile fazla kilolarınızdan kurtulmak artık daha kolay. Fazla kilolar, yıllardır süregelen ve günümüzde yanlış beslenme alışkanlıklarının daha da artmasıyla toplumda büyük kitleleri ele geçiren bir problemdir. Amerika başta olmak üzere pek çok gelişmiş toplumun en temel meselelerinden biri obezitedir.

Yaşam düzeninin giderek değişmesi, bireyselleşmesi ve yoğunlaşması kişileri fast food gibi pratik ancak sağlıksız beslenme düzenine yönlendirmiştir. Bu düzenin kaçınılmaz sonucu da giderek artan kilo problemleri ve kronik rahatsızlıklar olmuştur. Fazla kiloların, fiziksel kaygınında ötesinde kronik olarak pek çok rahatsızlığın ilk adımı olması tüm bilim otoritelerince kabul görmüştür.
Edinilmiş alışkanlıkları değiştirmek her birey için zor ve uzun bir süreç gerektirir, bu nedenle uzman desteği almak ve doğru adımları atmak çok önemlidir. Tek yönlü ve şok diyetler olarak tabir edilen diyet programlarından kaçınılarak, uygulanabilirliği ve devamlılığı kolay, akılcı ve sağlıklı diyet programları tercih edilmelidir. Doğru bilinen magazinsel yanlışlara düşmeden, sağlıklı beslenme ilkelerini öğrenmek ve günlük hayatta bunların devamlılığını sağlamak, diyet programlarındaki en temel ilke olmalıdır.
Naturaslim poliklinik olarak size, diyetisyen öncülüğünde sağlıklı kilo verme ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırarak verilen kiloları koruma olanağı sunuyoruz.