Kaş Laminasyonu

kaş laminasyonuKAŞ LAMİNASYONU NEDİR?

Kaş Laminasyonu ile kaşlarınız kusursuz görüntüye ulaşabilir. Günlük kıyafetiniz kadar makyajınızla da dikkat çekiyoruz. Ancak günlük koşturmalar bazen bizleri kendimizden uzaklaştırıyor. Yüzünüzün görüntüsünde en önemli mihenk taşı olan kaşlarınız kontrolden çıkıp kıvrılabilir, hoş olmayan bir görünüm alabilir. Kıl yönünün aşağıya dönük şekilde ya da dalgalı görünümde olması ifademizi olumsuz etkileyebiliyor. 

Bu da yüzümüzün yorgun, üzgün ve mutsuzmuşuz gibi görünmesine sebep olabiliyor. Kaş laminasyonu ile artık bu sorun çözümsüz değil. Kaşlarınızın yapısı ne kadar ince olursa olsun yukarıya doğru kaldırılıp sabitlendiğinde gerçek kıl uzunluğunuz ortaya çıkar. Sonuç olarak kaşlarınız daha kalın görünür.

Kaş laminasyonu kimler için uygulanır?

  • Kısa, gür ama üste doğru kıvrılmayan kaşlar,
  • Aşağıya doğru düşük kaşlar,
  • İçten kıvrılan sert dokuda kıl yapısına sahip kaşlar.

Kaş laminasyonu işleminin uygulandığı kaşlar uzun süreli düzgün görünümlerini korur. Laminasyon ile kaşlarınız ortalama 6 ile 9 hafta arası kusursuz bir görünüme ulaşır. Kaşların asimetriliği giderilir ve sert tüylerin ters yönde büyümesi önlenir. Böylelikle kaşların istenilen şekli alması sağlanır. Ancak kaş laminasyonundaki en önemli nokta işlemde kullanılan ürün ve hijyendir. Kaş laminasyonu kaşlarınızı kusursuzluğa ulaştırırken aynı zamanda besler, iyileştirir ve güçlendirir. Kaş laminasyonu temiz içeriği sebebiyle de tercih sebebi olmalıdır.